logo

Tuesday 26th of March 2019

Baza firm


Reklama
www.weselny-serwis.pl
JEŚLI WESELE , TO I DOBRA ZABAWA PDF Drukuj Email

  Żeby goście weselni dobrze się bawili , trzeba stworzyć dobrą atmosferę. Służą temu, m.in., różnego rodzaju zabawy.

Ważne, by nie było ich w nadmiarze, bo przecież na weselu jest wiele innych atrakcji Tym niemniej, na pewno pomogą gościom się poznać, rozluźnić i zachęcą do wspólnych tańców. Wśród tych zabaw będą konkursy, więc warto wcześniej ustalić z 'młodymi', jakie mogą przewidzieć nagrody.(Mogą to być np. małe buteleczki alkoholu, słodycze, owoce, całus od panny młodej lub od pana młodego, inne- w zależności od pomysłowości organizatorów zabaw).

Więcej…
 
Plama na sukni slubnej lub garniturze -jak je usunac PDF Drukuj Email

Plama na sukni

   Już wszystko niemalże gotowe i zapięte na ostatni guzik, ślub za parę dni. Ostatnie przymiarki waszego specjalnie wybranego stroju na tą szczególną okazje i jak to zwykle niestety bywa, prawo Murphiego działa. Zauważyliście plamę! Nie popadajcie w panikę, spokojnie przeanalizujcie, od czego jest plama i jeżeli czas wam na to jeszcze pozwala, oddajcie strój do profesjonalnego czyszczenia. W przeciwnym razie wypróbujcie domowe sposoby usuwania plam.

Więcej…
 
Zbliża się wesele, co z dietą ? Czyli dieta przed ślubem. PDF Drukuj Email

Dieta przed slubemDo ślubu pozostało ci już niewiele czasu. Masz tak dużo na głowie. Martwisz się, czy ten szczególny dzień, wypadnie dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałaś. I jeszcze te zbędne kilogramy i zatrzymana woda w organizmie. Wystarczy, że przez tydzień wprowadzisz do swojej diety cytrusowe menu, a pomoże ci to bezpiecznie pozbyć się, co najmniej trzech kilogramów.

Więcej…
 
Zawiadomienie o uroczystości zaślubin. PDF Drukuj Email

   Z rożnych względów nie jesteśmy w stanie zaprosić na  wesele wszystkich krewnych i znajomych , ale chcielibyśmy, by uczestniczyli w ceremonii zaślubin. Zawiadamiamy ich więc o uroczystości ślubnej, pamiętając, by zawiadomienie miało równie elegancką formę jak zaproszenie. Tekst zawiadomienia może być podobny do tego na zaproszeniu, a słowo: ZAWIADOMIENIE winno znaleźć się na pierwszej stronie.

Więcej…
 
ZAPROSZENIA! Co trzeba wiedzieć o formie i treści? PDF Drukuj Email

    Sporządziliście już listę gości? Teraz czas pomyśleć o zaproszeniach, ich formie i treści. Będziecie wszak świętować Wasze zaślubiny z wybranymi przez Was gośćmi. Nie bez znaczenia więc jest, w jaki sposób ich zaprosicie. Weźcie też pod uwagę , jaki styl będzie mieć  planowane wesele i dobierzcie odpowiednią szatę graficzną zaproszenia. Bardzo ważna jest treść zaproszenia.  

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIA . To piękny zwyczaj ! PDF Drukuj Email

    Jeśli mowa o podziękowaniach dla gości weselnych , to należy zacząć od najważniejszych z nich - rodziców państwa młodych. Nowożeńcy czynią to w trakcie wesela. Przygotowują na tę okoliczność piękne bukiety kwiatów. Niektórzy wręczają również albumy ze zdjęciami lub ładną ramkę na fotografię, informując, że postarają się wybrać najładniejsze zdjęcie ze ślubu i oprawić właśnie w tę ramkę.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 6

Kto jest Online

Na stronach naszego serwisu przebywa teraz 72 gości 

Ankieta

Czym chciał(a) byś pojechać do ślubu ?
 

Copyright www.weselny-serwis.pl.