logo

Tuesday 26th of March 2019

Baza firm


Reklama
www.weselny-serwis.pl
Ten, który włada strzałami milości PDF Drukuj Email

 weselny serwis        To Kupidyn, zwany też Amorem albo Erosem, który umie , jak nikt inny, wzniecić uczucie miłości.
Na przestrzeni dziejów różnie go sobie wyobrażano. A to jako trzpiota z łukiem i strzałeczkami, fruwającego po świecie na motylich skrzydełkach, a to jako boga zrodzonego razem z ziemią i niebem, a to jako najmłodszego z bogów, który na zawsze pozostał psotnikiem.
Takiego go lubimy-figlarnego, psotnego amorka.

Więcej…
 
Zanim zabrzmi weselny marsz , zaplanujcie wszystko ! PDF Drukuj Email

planowanie wesela   Warto, a nawet trzeba wszystko zaplanować, bo ślub i wesele wymagają starania o szczególną, niepowtarzalną oprawę. Najpierw spróbujcie sobie odpowiedzieć na kilka pytań:

Więcej…
 
OŚWIADCZYNY I ZARĘCZYNY - czy to ważne ? PDF Drukuj Email

Choć wiele zwyczajów związanych ze ślubem odeszło w zapomnienie, to oświadczyny i zaręczyny przetrwały. Zmieniły swą formę, ale niezmiennie dostarczają dobrych, a często bywa, niezapomnianych emocji przyszłym małżonkom. Wszystko zależy od pomysłowości partnera.

Więcej…
 
Jak wybrać suknie ślubną ? PDF Drukuj Email

   Każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco, a jej suknia ma być wyjątkowa, ma zachwycić pana młodego i podobać się gościom. Będzie przecież w niej nie tylko ślubować, ale bawić się do białego rana.
Uroczystość zaślubin i wesela będzie na pewno utrwalona na filmie i fotografiach, więc to jeszcze jeden argument przemawiający za wyborem pięknej kreacji.

Więcej…
 
Ślub konkordatowy czyli 2 w 1 PDF Drukuj Email

         Zawierając obraczka, slubślub konkordatowy , decydujecie się na celebrowanie tego wydarzenia w kościele, ale jednocześnie macie pewność , że jest on aktem prawnym. Kościół ,zgodnie z ustawą , ma obowiązek przesłać dokumenty potwierdzające zawarcie ślubu do urzędu stanu cywilnego w ciągu 5 dni od udzielenia tegoż ślubu.

Więcej…
 
RĘKAWICZKI - tak, ale w dobrym guście ! PDF Drukuj Email

rekawiczki do sukni slubnej    Rękawiczki mogą być jednym z eleganckich dodatków do stroju panny młodej. Białe, ecru albo w bardzo łagodnym różu. Ich kolor można dopasować , np. do barwy kwiatów w bukiecie albo do stroika we włosach. Bywa, że panna młoda dobiera kolor rękawiczek do koloru kamizelki swego oblubieńca.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 6

Kto jest Online

Na stronach naszego serwisu przebywa teraz 57 gości 

Ankieta

Czym chciał(a) byś pojechać do ślubu ?
 

Copyright www.weselny-serwis.pl.