logo

Monday 18th of February 2019

Baza firm


Reklama
Numerologia daty ślubu PDF Drukuj Email
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Ślub to początek wspólnego "MY"

 którego planowanie zaczyna się niejednokrotnie od daty. Ten jeden z najważniejszych dla Was dni zazwyczj staracie się określić z dużym wyprzedzeniem, co daje wam możliwość wybrania tego wyjątkowego i przeznaczonego specjalnie dla was.

 

Głównym czynnikami w wyborze daty ślubu najczęściej są: rodzinne tradycje, pora roku, dostępność sali weselnej lub też zgodności terminów w waszych pełnych planów i wydarzeń kalendarzach. Te składowe zawsze będą miały najistotniejszy wpływ przy podejmowaniu decyzji, jeżeli jednak wahacie się i macie do wyboru dwie lub więcej daty, warto sprawdzić jaką wibrację ma wybrany przez was dzień. Numerologie daty ślubu powinniśmy jedynie traktować jako ostateczny czynnik, który pomoże wam w podjęciu decyzji, o ustaleniu tej jednej z najważniejszych data w Waszym wspólnym życiu - dacie ślubu.

Jak wyliczyć numerologiczną daty ślubu?

Liczba numerologiczna, czyli wibracja, jest sumą wszystkich cyfr waszej pełnej daty ślubu. Dodawanie cyfr należy kontynuować, aż do momentu uzyskania liczby jednocyfrowej od 1do 9.

Przykład:

Data ślubu: 18.05.2012

Wyliczenia liczby dnia: 1+8+0+5+2+0+1+2=19,

Skracamy, więc:1+9=10Kolejno skracamy:1+0=1

Z powyższego wyliczenia wynika, iż liczba 1 jest liczbą numerologiczna dla daty ślubu 18 Maja 2012.

 

Numerologiczne prognozy daty ślubu? 

Jedynka  - Słońce świeci właśnie dla Was. Wybór numeru jeden na dzień ślubu oznacza, że jesteście para bardzo czułą i kochającą się. To pokazuje, dojrzałości do małżeństwa i zdolności do współpracy. Obydwoje daliście się wystarczająco poznać nim zdecydowaliście się na małżeństwo. Istnieje silne pragnienie w Was obydwojgu do małżeństwa, wykazujecie siłę walki nawet wbrew wcześniejszym niepowodzeniom. Pamiętajcie, że miłość zawsze musi iść w parze ze zrozumieniem !

Dwójka  - Mars dla Wenus, czy Wenus dla Mars. Partner, przyjaciel bardziej niż kochanek. Wybór dwójki może oznaczać, że działacie na zasadzie przeciwieństw, które się przyciągają. Ślub niejako wynika z naciskiem z jednaj strony, co zobowiązuje was to dalszej pracy oraz lepszym poznaniem siebie i własnych potrzeb. W głębi serca chcielibyście mieć bardzo prywatne z niewielką ilością gości wesele, ale czy zdołacie przeciwstawić się tradycjom rodzinnym.

Trójka - Sex to podstawa waszego związku. Zakochani od pierwszego wejrzenia nigdy nie rozstawalibyście się z sobą na krok. Jako para powinniście skupić się na wspólnym biznesie i wykorzystać to, że potraficie spędzać ze sobą niemal każdą chwilę. Wówczas żadne z was nie musiałoby rezygnować z planów i ambicji.

Czwórka - Szczerość ponad wszystko! Czy chęć zatrzymać partnera nie jest jedynym powodem dla którego chcecie sformalizowania Waszego związku. Rozmowy nie są waszym najlepszą stroną stąd też niekiedy drobne konflikty przeradzają się w długie ciche dni. Oboje jesteście doświadczeni, życiowo i znacie swoje wartości. Otwórzcie się mocniej na siebie. Marzy wam się huczne wesele, uważajcie jedynie z wydatkami.

Piątka - Szaleństwa nie ma końca. Małżeństwo zawarte w dniu piątki będzie prowadziło intensywne życie. Nie grozi wam monotonia i nuda. Będziecie sporo podróżować, a każde dziecko może urodzić się w innym miejscu. Piątką rządzi Merkury co oznacza, że Wasze życie będzie bardzo aktywne. Na emeryturze w dalszym ciągu nie przestanie się cieszyć każdym przeżytym wspólnie dniu.

Szóstka -  Nie ma takiej góry, której nie uda Wam się pokonać. Małżeństwa zawarte w dniu szóstki, jako para mogą osiągnąć wszystkie cele, które nawzajem sobie wytyczą. Dla szóstek wspólnota ma największe znaczenie i dodaje im sił.  Każdą decyzję powinni podejmować wspólnie i rozplanować je w czasie. Wybór numeru sześć świadczy o przemyślanej decyzji o zawarciu małżeństwa oraz założenia rodziny. Partnerzy cechują się przedsiębiorczością ale potrzebują wzajemnego wsparcia.

Siódemka - Los bywa przewrotny. Siódemka z pozorów bywa szczęśliwa, jednakże tylko dla tych, którzy musieli się zmagać dotychczas z niesprzyjającymi zrządzeniami losu. Dla tych którym los był łaskawy i nikt, lub nic nie stało na drodze do wspólnego szczęścia, powinniście uważać na przewrotną siódemkę. Dla obojga z was dom, rodzina i bezpieczeństwo mają bardzo duże znaczenie, powinniście zatem postarać o jak najszybsze potomstwo.

Ósemka -  Zrozumienie i porozumienie. Jeżeli ósemka jest dniem waszego ślubu, uważajcie na monotonię. Musicie zadbać o to by każdy z partnerów miał własne zainteresowania i mógł się rozwijać we własnym kierunku, nie zapominając jednak o tym, że budujecie zespół. Nie podejmujcie pochopnych decyzji, na wszystko przyjdzie odpowiedni moment. Starajcie się, aby każde z Was mogło czuć się w pełni spełnione w życiu.

Dziewiątka -  O czułość i miłość należy się starać każdego dnia. Dla tych, których dziewiątka jest przewodnikiem nie powinni kojarzyć ślubu jedynie z hucznym przyjęciu po ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Nie zawsze wszystko co największe jest najlepsze. Może okazać się, że oczekując zbyt wiele, możecie natrafić na nieoczekiwane problemy. W życiu powinniście odnaleźć wspólną drogę i nauczyć ignorować błahe sprawy.

Jaka liczba numerologiczna daty ślubu zapisana jest specjalnie dla Was?

Liczba numerologiczna daty ślubu przypisana dla was opiera się na datach urodzin obojga partnerów.  Aby wyliczyć liczbę numerologiczna daty urodzenia partnerów, należy postępować według przykładu podanego powyżej. Kolejno odczytajcie z tabeli, które wibracje są dla Was najodpowiedniejsze.

Numerologia daty slubu

 Przykład:

Liczba numerologiczna dla jej daty urodzenia: 1

Liczba numerologiczna dla jego daty urodzenia: 6                              

Dla pary z powyższego przykładu najlepsza wibracja jest wokół liczta daty ślubu są: 2,5,7,8.

Jeżli wyselekcjonowana przez Was data ślubu nie pokrywa się z wibracją przypisana specjalnie dla Was, powinniście potraktować to, jako kolejne wspólne doświadczenie i przewodnik nad czym obydwoje powinniście pracować, aby uniknąć pułapek wspólnego życia.


Czytaj także :

 

 

Kto jest Online

Na stronach naszego serwisu przebywa teraz 2 gości 

Ankieta

Czym chciał(a) byś pojechać do ślubu ?
 

Copyright www.weselny-serwis.pl.