logo

Wednesday 27th of March 2019

Baza firm


Reklama
www.weselny-serwis.pl
O TOASTACH, ZASADACH ICH WYGŁASZANIA I WZNOSZENIA PDF Drukuj Email

toast na weselu    Jeden ze słowników języka polskiego tak definiuje słowo toast : " krótka przemowa wygłoszona w celu uczczenia kogoś, czegoś, życzenia komuś pomyślności, udania się czegoś itp. , po której następuje wypicie kieliszka wina lub wódki."

Więcej…
 
INTERCYZA - przedmałżeńska umowa majątkowa PDF Drukuj Email

Intercyza przedmalzenska    Na zawarcie umowy prawnej, regulującej podział majątku,  decyduje się coraz więcej osób zamierzających wstąpić w związek małżeński. Jest to intercyza czyli umowa przedmałżeńska, która musi być sporządzona przez notariusza, mieć formę aktu notarialnego i być potwierdzona podpisami obojga zainteresowanych i tylko wtedy posiada moc prawną.

Więcej…
 
Wesele kiedyś. Ślub sprzed lat - wspomnienia. PDF Drukuj Email

 Wspomnienia ze ślubu
Jest jesienne popołudnie, za oknem już ciemno, w moim pokoju dość ciepło. Siedzę i oglądam kobiece czasopismo, moją uwagę przyciąga, nie tyle samo zdjęcie ze ślubu, jednej z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, Elżbiety Czyżewskiej, ale przede wszystkim zwróciłam uwagę na jej kapelusik - biały toczek.

Więcej…
 
Targi Ślubne 2013 PDF Drukuj Email

Targi slubne 2011

Targi ślubne organizowane na terenie Polski w 2013.

 

 

Więcej…
 
Urząd Stanu Cywilnego w Twoim mieście PDF Drukuj Email

wykaz USC    W tym miejscu zgromadziliśmy listę Urzędów Stanu Cywilnego z całej Polski, podzielonych na województwa, powiaty wraz z adresem i telefonem.

Więcej…
 
Rocznice ślubu - kiedy złote gody PDF Drukuj Email

Rocznice slubu   "Świadomy praw i obowiązków...i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe." Takie słowa wypowiadaliście w dniu, w którym składaliście sobie uroczystą przysięgę wobec Boga lub wybranej grupy ludzi.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 6

Kto jest Online

Na stronach naszego serwisu przebywa teraz 19 gości 

Ankieta

Czym chciał(a) byś pojechać do ślubu ?
 

Copyright www.weselny-serwis.pl.