logo

Wednesday 27th of March 2019

Baza firm


Reklama
www.weselny-serwis.pl
ŚWIADKOWIE - ich rola podczas ślubu i wesela PDF Drukuj Email

      Kogo , jak nie najbliższe osoby chciałoby się mieć pod ręką w tak wyjątkowym dniu jak ślub i wesele? Dlatego właśnie świadkami składania przysięgi małżeńskiej są albo rodzeństwo z obu stron , albo przyjaciele. Zazwyczaj są to dziewczyna i chłopak. Muszą być pełnoletni.

Więcej…
 
Świadkowie tych samych płci Drukuj Email

   Na pierwszym planie on w nienagannym garniturze i ona w pięknej sukni. Obok nich świadek i świadkowa. To tradycyjny i klasyczny obraz, jaki rysuje sie nam przed oczami na myśl o ślubie zarówno kościelnym jak i cywilnym. Jednakże czasami ze względów rodzinnych lub po prostu z własnego przekonania decydujecie się na to, aby pan młody był w towarzystwie trzech kobiet lub młoda panna w towarzystwie trzech mężczyzn.

Więcej…
 
Sala na wesele - właściwy wybór. PDF Drukuj Email

Organizacja wesela najczęściej rozpoczyna się od wyboru sali weselnej. Jak się do tego zabrać ? Od czego zacząć ? Jest to niejednokrotnie największy wydatek związany z organizacją ślubu i wesela, wiec na co więc zwrócić uwagę i jak zabrać sie za szukanie tego wymarzonego miejsca na wesele ?

 

Więcej…
 
Numerologia daty ślubu PDF Drukuj Email
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Ślub to początek wspólnego "MY"

 którego planowanie zaczyna się niejednokrotnie od daty. Ten jeden z najważniejszych dla Was dni zazwyczj staracie się określić z dużym wyprzedzeniem, co daje wam możliwość wybrania tego wyjątkowego i przeznaczonego specjalnie dla was.

Więcej…
 
O weselnych zwyczajach słów kilka ! PDF Drukuj Email

Wyobraźcie sobie ślub i wesele pozbawione zakorzenionych w naszej rzeczywistości zwyczajów. Byłoby jakoś bezbarwnie. Udać się do ślubu bez błogosławieństwa rodziców ? Nie napotkać ani jednej bramki w drodze po pannę młodą ? Pierwszy taniec nie jest tylko dla nowożeńców ? Podczas wesela nie ma podziękowań dla rodziców ?  A oczepiny i krojenie tortu weselnego ?

Więcej…
 
Przesądy ślubne PDF Drukuj Email

Przesady slubne

   Zgodnie z tradycją, aby małżeństwo było długotrwałe i szczęśliwe, najlepiej odprawiać wesele w miesiące z literą 'R', a więc marzec, czerwiec, sierpień, wrzesień, październik i grudzień. Najlepiej żenić się w sobotę, o pełnej godzinie...Te przesądy są nam najbardziej znane ale z jakimi jeszcze możecie się spotkać, które dotyczą ślubu i wesela ?

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 6

Kto jest Online

Na stronach naszego serwisu przebywa teraz 22 gości 

Ankieta

Czym chciał(a) byś pojechać do ślubu ?
 

Copyright www.weselny-serwis.pl.