logo

Tuesday 26th of March 2019

Baza firm


Reklama
www.weselny-serwis.pl
W jakim stroju stanie na ślubnym kobiercu pan młody? PDF Drukuj Email
  Frak, smoking, surdut czy garnitur?
Choć to strój dla pana młodego, to panna młoda też powinna mieć wpływ na jego wybór . Dzień zaślubin będzie wyjątkowym świętem w ich życiu , więc oboje powinni wyglądać pięknie .
Kompletowanie stroju trzeba rozpocząć przynajmniej 3-4 miesiące przed weselem , by później się nie denerwować , czy wszystko będzie gotowe na czas.
Więcej…
 
Jak zawiązac krawat - różne węzły PDF Drukuj Email

Wiązanie krawata sprawia kłopot wielu mężczyznom. Jednakże przy takiej okazji jak ślub, wesele, lub inna oficjalna uroczystość jest to bardzo przydatna umiejętność zarówno dla panów jak i dla pań. Przyszła żona powinna pamiętać, że od zawsze powtarzało się przysłowie "idealna żona powinna umieć świetnie gotować i wiązać krawaty ".

Więcej…
 
WELON, DIADEM, TIARA, KWIATY WE WŁOSACH... ? PDF Drukuj Email
   Welon od bardzo dawna był nieodłącznym elementem stroju panny młodej. Przed laty symbolizował jej niewinność.
W obecnych czasach jest dodatkiem do ślubnej kreacji. Właściwie dobrany do sukni czyni pannę bardziej powabną i tajemniczą , podkreśla jej osobisty wdzięk . Welony są szyte z tiulu lub szyfonu , więc ich zwiewność sprawia , że suknia nabiera jeszcze większego uroku.
Więcej…
 
ŚLUB MIESZANY- też może być konkordatowy ! PDF Drukuj Email

slub mieszany   Jeśli jedna z osób pragnących zawrzeć związek małżeński jest ateistą lub innego wyznania  a chcieliby  wziąć ślub konkordatowy , to mogą to uczynić pod pewnymi warunkami.  Muszą dopełnić formalności , których w takich sytuacjach wymaga kościół.

Więcej…
 
Suknia ślubna - Kupić, uszyć czy wypożyczyć ? PDF Drukuj Email

suknia z wypozyczalni   Niemal każda panna młoda zadaje sobie pytanie, czy lepiej jest kupić czy wypożyczyć, a może uszyć suknie ślubną. Każda chce wyglądać olśniewająco w tym nadzwyczajnym dla niej dniu, a suknia, w której będzie brała ślub musi być wyjątkowa. Jeżeli wyjątkowa, niepowtarzalna to wydaje się, że nie ze sklepu, niekupiona, ale czy napewno? Jak więc podjąć decyzję, czy suknie ślubną należy kupić, czy wypożyczyć a może uszyć na miarę ?

Więcej…
 
Oświadczyny a zaręczyny czy jest różnica ? PDF Drukuj Email

   Według słownika języka polskiego oświadczyny określa się jako złożenie komuś propozycji zawarcia związku małżeńskiego. Zaręczyny z kolei jest to wzajemne przyrzeczenie sobie małżeństwa, zwykle połączone z niewielką uroczystością w rodzinnym gronie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 6

Kto jest Online

Na stronach naszego serwisu przebywa teraz 47 gości 

Ankieta

Czym chciał(a) byś pojechać do ślubu ?
 

Copyright www.weselny-serwis.pl.